Все в одному Сонячна ліхтарем

Все в одному Сонячна ліхтарем

Сонячне світло вулиці / / HEX 780 X сонячної ліхтарем (теплий білий Світлодіод) / / 3 потужності налаштування / / вписується Макс полюс діаметр 2,5"· Три рівні користувача влади налаштування: 3-7-12 годин освітлення операційний час висока-звичайний-низька. Обладнана з літієві батарейки для більш тарифікація цикл проти...

Відомості про продукт

Сонячне світло вулиці / / HEX 780 X сонячної ліхтарем (теплий білий Світлодіод) / / 3 потужності налаштування / / вписується Макс полюс діаметр 2,5"

图片35.jpg图片36.jpg图片37.jpg 

· Три рівні користувача влади налаштування: 3-7-12 годин освітлення операційний час висока-звичайний-низька. Обладнана з літієві батарейки для більш тарифікація цикл проти conventioanl акумулятор. Побудований на відкритому повітрі, IP65.

· Підходить для максимального полюс діаметром 6 см (2,5 дюйма). Розроблений для 2.0-2,5 метра (6-8 футів) кріплення висоту і 3-4 метра (10-13 футів) відстань між кожного світла для оптимального світло охоплення.

· Теплий білий Світлодіод для неінвазивного нічного освітлення додати додатковий рівень безпеки периметра. Матового об'єктив з геометрією друку випромінює футуристичний сучасного touch. Поставляється з нержавіючої сталі болтів і горіхів з міжнародних стандартних GB/T818 й DIN934. Болти із нержавіючої сталі і горіхи вписуються в u дужки.

· Переконайтеся, що заряд HEX 780 X на повному сонці протягом 8 годин перед використанням. Коли HEX 780 X не виконує відповідно настройок, вимкніть систему і заряду в повному сонці протягом 3 днів перед використанням. Низький заряд батареї забороняє системи нормально функціонувати. Тільки приходить на світ на ніч.

· Необов'язково: Купити магніт 3-pack (не входить в цьому світлі) з попередньо fab болт для підвищення гнучкості установки. Добре для кріплення на поверхні заліза, де ні буріння кращого. Pro жадав контакт на слабких фарба адгезії поверхні може викликати фарба відшарування під час видалення магніт.

Опис продукту

Переваги & функції:
муніципалітет) траншею проводи - з HEX 780 X не потрібно запускати підземних дріт від найближчої електричного трансформатора до системи освітлення.
b) риття траншей - тому що HEX 780 X являє собою повністю автономну, автономні системи сонячного світла стіни / сонячне світло повені, вам не потрібно платити додаткові витрати на копання траншеї підземного електромонтажу.
c) заміна озеленення - тому що ви не маєте траншея встановити HEX 780 X, тут не немає ніяких додаткових витрат для заміни та ремонту, підставі, що кидається в trenching процесі.
d) права на використання землі - без необхідності для підключення зовнішніх кабелю тощо HEX 780 X дозволяє вам, відкритий користувача забезпечити послідовну, доступним освітлення для освітлення місць, без необхідності провести переговори з власників нерухомості використовувати своє майно для підземного електромонтажу і озеленення.
e) немає електролічильника - з HEX 780 X немає необхідності також метра система освітлення. Це означає, що ви збережете вартості придбання і встановлення метра і плату електроустановку.
f) без використання електричних і попит зборів - тому, що HEX 780 X повністю сонячних батареях, вам не потрібно платити за використання електроенергії.
г) Світлодіодний світло тривалість життя більш ніж 50000 годин - заощадити на витратах заміна, технічне обслуговування та монтаж лампочки.
Літієвої батареї виробляються з високим стандартам високої потужності додатків, безпеки, сильний термоокислювальна стабільність, толерантності до зловживань, висока поточний рейтинг та 1000 цикл життя. Літієвої батареї можуть повторно перероблятися.
Пакет включає в себе: 1 * сонячної освітлювальний прилад; 2 * болтів; 2 * горіхи
Полюс ще не включено.
Тільки приходить на світ на ніч.

Технічні деталі

Бренд

Сонячне світло Mart

Номер

SLM65730SL

Елемент ваги

2,5 фунтів

Габарити обладнання

6.8 x 2.4 х 11.8 дюймів

Акумуляторні батареї

1 літій-іонні батареї необхідні. (включено)

Площа освітлення класифікація

IP65

Комплектні розподільні висота

11.8 дюйма

Комплектні розподільні довжина

6.8 дюйма

Комплектні розподільні ширини

2.4 дюйма

Колекція

HEX

Колір

Білий

Матеріал

Скла, металу, пластику

Закінчити

Білий пофарбовані

Включені компоненти

Батареї включені

Напруга

5 вольт

Конкретних застосувань

сонячне світло вулиці, сонячна прожектори, світло сонячні безпеки, billboard світла

Пристосування можливостей

3-рівневий користувацькі настройки: висока-звичайний-низька 3-7-12 годин освітлення часу, призначені для 2.0-2,5 метра (6-8 футів) кріплення висоту і 3-4 метра (10-13 футів) відстань між кожного світла для оптимального світло охоплення, Fits Максимальна полюс діаметром 6 см (2,5 дюйм), 2800 Кельвін теплий білий під КЕРІВНИЦТВОМ, побудований для відкритий, IP65

Напрямок світла

Регульований

Джерело живлення

Сонячна

Перемикач стиль

Кнопка

Батареї включені?

Так

Батареї потрібно?

Так

Тип лампи

СВІТЛОДІОДНІ

Світловий потік

975 lm

Потужність

6 Вт

Потужність

6 Вт

Лампи особливості

Затемняється

Колірна температура

Кельвін 2800


Розслідування