Прожектор сонячної безпеки 580X

Прожектор сонячної безпеки 580X

Прожектор сонячної безпеки 580X із автономним датчиком руху та літієвою батареєю, 730 люмен повною яскравістю, 3 режимами освітлення, як світло затоплення та ширококутний прожектор • 6 ват 84 шт. Світлодіодні, що забезпечують 730 люмен (повний режим живлення) при активації сенсору руху PIR. Нормальна робота або ...

Відомості про продукт

Прожектор сонячної безпеки 580X з автономним сенсором руху руху та літієвою батареєю, повна яскравість 730 люмен, 3 режими освітлення, як світло затоплення та ширококутний прожектор

图片30.jpg

· 6 ватів 84 шт. Світлодіодів, що виробляє 730 люмен (повний режим живлення) під час активації сенсору руху PIR Guardian. Нормальна робота або затемнення режиму з 55 люмен (від сутінків до світанку або 7-12 годин). Автономний датчик руху ПІР дозволяє розширювати область застосування, а підсвічування режиму зменшує загальну темну пляму. Повна яскравість 730 люмен залишається на одну (1) хвилину.

· НОВІ ПОДКЛЮЧЕНІ ОСОБЛИВОСТІ: 3 режими освітлення. ЗЕЛЕНИЙ світлодіод: від сутінків до світанку (звичайний прожектор). ПІР-датчик не працює, коли вибрано цей режим. СИНІЙ LED: рух ПІР спричиняє повну яскравість (730 лм), нормальна яскравість 55 літрів. КРАСНЫЙ світлодіод: світло вимикається, коли немає руху (повна темрява). Світло увімкнене, коли активовано датчик руху ПІР. У всіх вищевикладених режимах роботи світло почнеться тільки вночі (або коли день стане темним). Світло не вмикається протягом дня.

· Автономний діапазон детектування датчика руху ПІР 10-12 метрів, 180 градусів. Батарея літієвого акумулятора 2500 мАг. Літієва батарея має сильну термостійкість, хорошу толерантність до зловживань, високий струм та 1000 циклів.

· Встановлено протягом декількох хвилин. *** BONUS: Довший кабель на датчику руху PIR *** Загальний розмір кабелю для датчика руху PIR 3 метри.

· Індивідуальний та високопродуктивний сонячний панель з алюмінієвим каркасом (компактний дизайн). Використання високоефективного світлодіодного драйвера для підтримки постійної потужності. Відсік - це дизайн IP65, литий і водонепроникний. Сонцезахисне світло розроблено з корпусом чавуну та іншими фітингами з нержавіючої сталі для міцності та антикорозії.

图片31.jpg图片32.jpg图片33.jpg

Опис продукту

Переваги та особливості:
а) Траншейна проводка - з Guardian 580X вам не потрібно запускати підземний дріт від найближчого електричного трансформатора до своєї системи освітлення.
б) траншеї - оскільки Guardian 580X повністю автономний, вам не потрібно платити додаткові витрати на копання траншей для підземних проводів.
в) Заміщення Ландшафтний дизайн - Оскільки вам не потрібно проводити траншею, щоб встановити Guardian 580X, немає додаткових витрат на заміну та ремонту земля, яка розірвана під час траншеї.
d) Права на використання землі - без необхідності зовнішніх дротяних з'єднань і т. ін., Guardian 580X дозволяє користувачеві на відкритому повітрі забезпечити постійне та доступне освітлення у місцях освітлення без необхідності вести переговори з власниками майна щодо використання їх майна для підземних проводів і озеленення.
д) Ніякий електричний лічильник - За допомогою Guardian 580X не потрібно вимірювати систему освітлення. Це означає, що ви заощаджуєте витрати на придбання та встановлення лічильника, а також на оплату електричного підключення.
е) Ніяких витрат на електричне використання та попит - Оскільки Guardian 580X повністю захищений від сонячної енергії, вам не потрібно платити за електричне використання.
g) Світлодіодний світловий ресурс тривалістю більше 50 000 годин - Зберігайте від заміни лампочки, витрат на технічне обслуговування та встановлення.
Літієві батареї виготовляються відповідно до високих стандартів для високопродуктивних приладів, безпеки, сильної термічної стабільності, толерантності до зловживань, високого струму та 1000 циклів. Літієві батареї можна переробляти.
Функція автономного оповіщення PIR Motion Sensor: керує виходом світлодіодного світла з режиму повного яскравості (730 люмен) у режим затемнення (55 люмен) залежно від виявлення руху навколо світла.
Пакет включає в себе: 1 * легкий прилад, 1 * панель сонячних батарей, 1 * датчик руху PIR.

Технічні подробиці

Номер частини

SLM90730-2

Маса товару

2,8 фунта

Розміри продукту

6.5 x 4 x 7.7 дюймів

Номер моделі предмета

SLM90730-2

Батарейки

1 необхідні літій-іонні батареї. (включено)

Колір

Білий

Стиль

Сучасний

Готово

Білий і матовий алюміній

Матеріал

Легкий кріплення - чавунне та загартоване скло, панель сонячних батарей - алюмінієве та закалене скло, сенсор PIR Motion - ABS пластик, 5-метровий водонепроникний кабель між панеллю Solar і Floodlight, 3-метровий водонепроникний кабель між сонячною панеллю та датчиком руху PIR

Візерунок

Сучасний

Форма

Прямокутний

Джерело живлення

Сонячна

Напруга

6 вольт

Потужність

6 ват

Метод установки

Кріплення на твердій поверхні

Кількість товарів у пакеті

1

Кількість шт

1

Тип лампи

СВІТЛОДІОДНИЙ

Плагін профіль

Виступаючий

Змінити стиль

Натиснути кнопку

Особливості

A) GUARDIAN 580X Solar Safety Floodlight призначений для комерційних систем освітлення, житлових вулиць, автостоянок, освітлення в сільській місцевості, освітлення док, освітлення парків, освітлення в районі військової та цивільної безпеки, B) Автономний захист PIR Motion Sensor, який автоматично контролює Світлодіодний вивід із режиму повного яскравості (730 люмен) у режим затемнення (55 люмен) залежно від виявлення руху навколо світла. Ця коливання інтенсивності освітлення зберігає енергію акумулятора, а також підвищує безпеку громади завдяки запобіганню сексуальної активності пізно вночі та рано вранці, де встановлюються ці вогні, в) повна яскравість 730 люмену залишається на одну (1) хвилину; D) 5-метровий водонепроникний кабель між Сонячною панеллю та Floodlight, 1-метровий водонепроникний кабель між панеллю сонячної панелі та датчиком руху PIR, E) Загальна довжина кабелю для датчика руху PIR 3 метри, F) НОВИЙ ПОДКЛЮЧЕНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: 3 режими освітлення, G) ЗЕЛЕНИЙ світлодіод ІНДИКАТОР: Сутінки до світанку (звичайний прожектор). PIR-датчик не працює, коли вибрано цей режим., H) СИНІЙ LED INDICATOR: PIR рух запускає повну яскравість (730 lm), нормальна яскравість 55 lm., I) КРАСКИЙ світлодіодний індикатор: світло вимикається, коли немає руху (повна темрява ) Світло увімкнене, коли активовано датчик руху PIR., J) У всіх вищевикладених робочих режимах світло почнеться лише вночі (або коли день стане темним). Світло не вмикається протягом дня.

Використання

Прожектор для зовнішньої безпеки

Включені компоненти

Перемикач

Включені батареї?

Так

Батареї потрібно?

Так

Тип акумуляторної батареї

Іон літію

Опис Купа

Іон літію


Розслідування