Сонячних батарей камери Відеоспостереження системи

Сонячних батарей камери Відеоспостереження системи

сонячних батарей cctv камери системи продукт Опис портативний syrveillance обладнання, які використовуються для будівельних проектів, аварій, похмурої погоди і потік трафіку проблеми, здатність швидко розгорнути системи самодостатній, тимчасові спостереження Засоби забезпечення додаткової міри з...

Відомості про продукт

сонячних батарей камери cctv система 
Опис продукту
Портативний syrveillance устаткування застосовується для будівельних проектів, аварій, похмурої погоди і потік трафіку проблеми, здатність швидко розгорнути самодостатній, тимчасові відеоспостереження системи означає, що надання додаткової міри безпеки для працівників, відповідачі та громадськості і надає віддалений сайт моніторингу в компактний, портативний, автономні одиниці. Дивитися роботи зон, інцидент відпочинку і проблема місцях, коли і де це необхідно.

Камери

Енергосистеми

Трейлер

Тип камери
Ясно купольний день/ніч, pan-tilt-zoom (PTZ)
Оптичним зумом
5, стандартна
Комунікації
Високошвидкісний 4 Г стільникового маршрутизатор, доступні через TCP/IP доступ до Інтернету (немає місцевих доступу)
Запис
На борту цифрового запису
Web
Реального часу дистанційного керування
Клієнт
Смарт-телефон додаток

Акумулятор
30ah глибокий цикл
Панелі сонячних батарей
100w
Сонячна контролера
20 А
Низьковольтне Роз'єднати
Disengages потужності до обладнання, коли напруга акумулятора наближається до низького; система автоматично перезавантажується, коли батареї заряджаються; Параметри напруги і температура регулюються

Вага
20 КГ
Будівництво
MIG зварні, unibody стиль
Закінчити
Печені порошковим покриттям
Слід
220x365cm
Висота щогли
До 6500 см
Висота подорожі
2100 мм
Фаркоп
Стандартний комбо зчіпного, куля 2 дюйма або dia. 2½-дюйма х 1. Штепсельна вилка або CS-pintle

Наші переваги
1. всі наші фотографії продукції, ми представили в Інтернеті були прийняті в наших семінар або надаються нашими клієнтами, вони є реальністю, з фоном і без Photoshops.
2. новітні технології, як на обладнання та програмного забезпечення для нашої продукції.
3. високого контролю якості. Ми можемо контролювати якість оригінальних матеріалів шляхом введення ISO 9001-2000 системи забезпечення якості.
4. найбільш конкурентоспроможними цінами.
5. професійну технічну підтримку. Ми були в цій галузі більше, ніж десятиліття і повний досвід для resolveany види проблем, які відвідувачі можуть зіткнутися в майбутньому. Крім того наша технічна підтримка буде надаватися за життя продукту.
Наші послуги
1. всі ціни вище базується на порт Чжуншань FOB ціна або ціна CIF в залежності від різних країн або регіонів.
2. Стандартний пакет: експорт стандартний картонну коробку або курсують дерев'яний ящик в залежності від різних продуктів.
3.guarantee: 1 років в цілому якість гарантія, вільний частини будуть надані для заміни, якщо будь-яка проблема occurredduring гарантійний термін.
4. привести час: App 15 до 30 робочих днів, в залежності від кількості. Додаток 3 робочих днів, якщо будь-який продукт запасів доступні.
5. оплату елемент відрізняються згідно саме розслідування.
6. ми пропонуємо найкращий сервіс для клієнтів, і до і після продажу. Будь-які запити волі відповіли протягом 24 годин, будь-який з проблем до або після продажу буде надана рішень і вирішені протягом 3 робочих днів.

Розслідування