ХМАРА СЛУЖБИ
Наш мобільний додаток може безпосередньо підключатися до наших послуг Хмара, даючи вам спрощені елементи керування камери програмного забезпечення та функцій. Для тих, хто завжди знаходяться в бігах наше програмне забезпечення мобільний додаток робить його легким для вас в курсі. Переглянути підключення та клітинних камери системи, від свободи всі мобільні пристрої контролю. Наші найпопулярніші на наш мобільний додаток функція "Жива подивіться" відео і зображень, яка дає вам миттєвий перевірку спостереження області.

 

ЗВИЧАЙ і OEM рішення

Наші RandD на кафедрi команда фахівців, які мають більше 15 років досвіду роботи в програмне забезпечення та апаратні developmentin змінюється галузей і добре на надання custom та OEM рішення включають:

● налаштування камери конфігурації

√ Настроювана конфігурація

√ Настроювані функції

● налаштування мобільного застосування

√ Custom та фірмових користувацьких інтерфейсів

√ Підтримки для певного поля застосування

√ аналізу даних та оповіщення функцій

●Cloud постачальників послуг доступ до налаштування

OEM ВИГОТОВЛЕННЯ ФОРМ

Sunwebcam стоїть за нашу продукцію. Це ж, як ми обробляємо наші дилери. Зв'яжіться з нами нижче.

 

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

图片3.png

● Камера системи поєднує в собі HD камера, акумулятор резервного копіювання, зарядний пристрій на сонячних, стільниковий модем (WiFi модем), локальне сховище і обчислень в один вбудований компактний пристрій, який живиться від малої сонячної панелі (в комплекті) і вбудований акумулятор система забезпечує триває експлуатації протягом декількох днів, навіть якщо немає не сонячної вводу.

● Камера системи зв'язується через стільникового або WiFi з'єднання з камери програмне забезпечення та хмара служби.

● Камера системи автоматично завантажує зібраних час захопили або на вимогу зображень і відео потоки камери програмне забезпечення для перегляду.

● Користувачам увійти в камеру програмного забезпечення з ПК або мобільного пристрою для керування камери або Переглядайте зображення та відеозаписи.

● Наш сервіс хмара розміщується на Amazon Web послуги (AWS), провідним постачальником хмара обчислень і дуже масштабована, надійна, у всьому світі хостинг-послуг. Камери системи побудовані на цей рок міцну основу для забезпечення безпечного, надійного зберігання даних і доступ до вашої камери.МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Мобільний додаток є графічний користувальницький інтерфейс програмного забезпечення для налаштування та керування Sunwebcam камери. Ключові особливості включають:

■ захоплення зображення на вимогу

■ потокового відео

■ Підтримує Sunwebcam камер над стільникового або WiFi

■ користувачів кількох користувачів

■ контролювати кілька рівнів доступу

■ Частки і експорт зображень і веб-сторінок

■ Перегляд декількох камер з одного рахунку

image003_副本.png