Порада щодо захисту вашої дитини в домашніх умовах

- Nov 12, 2018 -

Порада щодо безпеки вашої дитини в домашніх умовах


  • Огляд основних навичок безпеки

Навіть якщо ви відчуваєте впевненість у тому, що ваші діти знають основні навички забезпечення безпеки будинку (перша допомога, безпека для кухні тощо), принаймні перегляньте, де все та що потрібно знати, щоб хтось постраждав, коли ви знаходитесь далеко.


  • Забезпечити задній двір


Якщо у вашому задньому дворі є басейн, поставте паркан і замкніть ворота, щоб запобігти падінню або потопання дітей. Якщо ви використовуєте пестициди або гербіциди, не дозволяйте своїм дітям виходити на двір самостійно принаймні протягом сорока восьми годин після застосування, щоб вони не були піддані впливу цих хімікатів.


  • Забезпечте свій будинок

У кожному будинку повинні бути детектори диму, як запобіжний захід. Зробіть додатковий крок і додайте детектори окису вуглецю. Окис вуглецю являє собою без запаху безбарвний газ, який може бути дуже небезпечним, тому доцільно забезпечити додатковий захист цих детекторів у вашому домі.

Ще один простий технології доповнення до вашого будинку - це датчики вікон і дверей. Залежно від того, як ви вирішили встановити їх, ці датчики можуть викликати текстове повідомлення або сповіщення на ваш телефон, випускати звуковий сигнал або вибухнути гучний сигнал тривоги.

Також розглянемо систему моніторингу безпеки. Просто введення знаку у ваш двір може стримувати потенційних вторгнень, коли ви не вдома, але найкращим кроком є створення передової системи контролю за безпекою, яку ви можете рухатись і знешкодити прямо з вашого телефону. Додайте камери безпеки та перегляньте, що відбувається у вашому домі, у будь-який час - на телефоні, планшеті чи комп'ютері.

Служба Gatese and Cloud Services забезпечує повний комплексне рішення для дистанційного моніторингу. Коли ви виїжджаєте з дому, ваші діти можна подивитися за допомогою програмного забезпечення для управління камерою.

Для того, щоб отримати додаткові ресурси, щоб забезпечити безпеку вашої дитини вдома, відвідайте сторінку " Домашня безпека", "Попередження злочинності" та "Центр безпеки дітей" .