Значна роль у воротах для моніторингу руху

- Oct 23, 2018 -

Значна роль у Гейтссі для моніторингу руху

Результат зображення для камери монітора руху


Зростаюче число дорожніх транспортних засобів більше схильні до проблем транспорту. Крім того, вартість робочої сили була значно покращена, і традиційним способом контролювати дорожній рух було важко.

Камера безпеки Gatesea сонячної енергії обладнана інтелектуальною платформою для аналізу. Платформа інтелектуального аналізу на базі трафіку, в основному, призначена для покращення функцій існуючих моніторингових ресурсів департаментів ДАІ.

Він має чудово інтегровану інформацію про дорожній рух та функції, такі як тривожна сигналізація, незаконне виявлення стоянки, сповіщення про виявлення змін у смузі лінії, виявлення зміни смуги руху, виявлення суцільних ліній, виявлення зворотного руху та виділення спеціального руху, використання ефективних, швидких та наукових технологічних засобів для забезпечення повне автоматичне покарання за порушення правил дорожнього руху та режим управління для відділів управління трафіком.

Якщо ви є міським менеджером по дорозі, який зазнає проблем з дорожнім рухом, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами.