Кращий зовнішній пульт дистанційного керування сонячним світлом FloodLight

- Oct 12, 2018 -

Кращий зовнішній пульт дистанційного керування сонячним світлом FloodLight


Поставте себе в уяву грабіжника. Ви вирішили йти до яскраво освітленого будинку з півдюжиною світлових огороджень навколо периметра або до будинку без освітлення та безлічі темних кутів? Відповідь проста. Темний додому вночі, як знак для грабіжника: "Приходьте в нікому не вдома!"


Цю проблему можна вирішити за допомогою сонячного світлодіодного бездротового світлозахисту на сонячних батареях Sunwebcam . Чому це?


Сонячні ліхтарі не потребують електропроводки і можуть використовуватися з детекторами руху або без них. Звичайно, використання їх з детекторами руху може зробити їх більш енергоефективними, оскільки світло тільки споживає енергію, коли датчик активується. Ці освітлення екологічно чисті і, як правило, виробляють стільки світла, скільки бездротового освітлення. Остання нагорода полягає в тому, що сонячні прожектори вимагають невеликого технічного обслуговування.


Технічні характеристики

Сонячна панель: 6 В / 6 Вт

Акумулятор: 3.6 Вт 6000 МГц

Потужність світлодіода: 15 Вт

Водонепроникність: IP65

Люмен: до 1000лім

Час заряджання: 8 годин

Робочий час: 10-13 годин (повністю заряджений)

Перемикач: ручне + керування освітленням

Датчики: Motion + Light


Плюси

☀ 120 світлодіодних надлегких сонячних променів】

☀ Включений монтажний кронштейн для полюса для легкої установки

☀ ВІДКЛЮЧЕННЯ / ВЫКЛЮВАННЯ СЕНСОРНОГО КЕРУВАННЯ АКУМУЛЯТОРАМИ та РЕГУЛ

☀ Потужна сонячна панель

☀ IP65 водонепроникнийВиберіть Sunwebcam сонячний світлодіодний індикатор безпеки, щоб зробити ваш будинок безпечнішим, коли ви виходите, і ви можете дистанційно керувати світлопроменем у будь-який час!