4G камери призвели до розвитку моніторингу громадського транспорту

- May 12, 2017 -

На сьогоднішній день багато хто з наших автобусних систем все ще покладаються на IP-відеоспостереження, це також велике поле для всієї нашої планети, щоб розвиватися енергійно. Багато систем громадського транспорту тепер використовують новітню систему IP-відеоспостереження для контролю за всією роботою автобуса. Система спостереження вимагає великої кількості 4G відеокамер. Ось чому камери 4G можуть керувати розвитком моніторингу громадського транспорту.

За даними відповідного персоналу проекту, система автобусного спостереження була вперше винайдена приватними компаніями, яка керує системою громадського транспорту. Вони спочатку спроектували таку систему, щоб захистити їхні Sishourenyuan, а не деякі атаки злочинців. Однак після цього він повільно перетворився на механізм моніторингу. Існує така система моніторингу, беззаконні елементи значно зблизилися, тому злочин також зменшувався.

1(001).jpg

2(001).jpg

Система моніторингу автобусів часто пов'язана з системою експлуатації та планування. В результаті, якщо автобус трапився на ДТП, не боїться, вони можуть відрегулювати маршрути вильоту вчасно, а також можна швидше зв'язатися з центром безпеки. Якщо виникають деякі проблеми з пасажирами, ви також можете зв'язатися з диспетчерською камерою, використовуючи деякі телефонні дзвінки з системи, тим самим краще захищаючи особисту безпеку пасажира

У нас зазвичай є кілька 4G камер, встановлених на кожному автобусі, тоді краще зберігати інформацію в автомобілі. Ми можемо періодично передавати збережену інформацію до нашого центру моніторингу, коли це необхідно. Це також є основним моментом моніторингу мережі, тому ми вважаємо, що під поштовх 4G камер. Наш автобусний моніторинг обов'язково покращить розвиток.