图片6.jpg


ХТО МИ
Sunwebcam - це марка відеокамер під GATESEA TECHNOLOGY, що спеціалізується на дослідженнях та розробці високопродуктивних IP-камер 3G / 4G / WIFI. & бездротові зовнішні камери безпеки у світі. Sunwebcam була розроблена та запатентована малопотужна, бездротова апаратна та хмарне програмне забезпечення, яке забезпечує повноцінне використання сонячних батарей, що становить половину вартості альтернатив, і набагато простіше встановити та керувати. Ми продаємо нашу продукцію у будівництві, безпеці об'єктів, промисловій автоматизації, нафті та газі, сільському господарстві, правоохоронних органах та моніторингу навколишнього середовища.


Наш завод

GateSea Tech співпрацювала з кількома великими університетами для обробки талантів, успішно перетворила останню технологію сонячної фотоелектричної та бездротової камери в переваги продукту, 8 фахівців-аспірантів та 25 фахівців-фахівців-бакалаврів працюють у команді R & D GateSea Tech, в цей процес вкладено понад 8% доходів компаній Кафедра щороку GateSea Tech створила 20 патентних заяв на нові винаходи всього за один рік у 2015 році.


1(001).jpg7(001).jpg


2(001).jpg3(001).jpg


4(001).jpg5(001).jpg


6(001).jpg8(001).jpg


9(001).jpg10(001).jpg


Команда та проекти

Ми об'єднуємо проекти:

Проект моніторингу базових станцій - Співпраця з мобільного зв'язку в Китаї

Проект моніторингу сільського господарства - Китайська академія наук

Проект моніторингу сільського господарства - Пекінський нормальний університет

Проект моніторингу будівництва - нерухомість в червні

Проект моніторингу будівництва (камера та платформа OEM) - відома компанія з безпеки

Проект екологічного моніторингу - одна компанія, що займається безпекою


Наш продукт

Що ми пропонуємо
Бездротові зовнішні камери безпеки на сонячних батареях
Sunwebcam продає та підтримує високопродуктивну IP-камеру 3G / 4G / WIFI з опціями сонячної енергії для різних додатків.
Custom & OEM-рішення
Ми будемо раді обговорити власні програми та конфігурації, щоб зробити ваш проект успішним.


Застосування продукту

Ми продаємо нашу продукцію у будівництві, безпеці об'єктів, промисловій автоматизації, нафті та газі, сільському господарстві, правоохоронних органах та моніторингу навколишнього середовища.


Наш сертифікат

Уся продукція пройшла процедуру обов'язкового сертифікації Китаю (CCC), деякі продукти сертифіковані CE, UL та положеннями FCC.

Патент на виріб, що включає водозахищену частоту IP67, патент на винахід (акумулятор), шаблон для продукту (дизайну).


Виробниче обладнання

За допомогою найсучасніших брендів Німеччини, фотогальванічних ламінуючих машин для сонячних батарей, лазерного різання сонячних елементів, машини для сортування стружкою високої точності, лінії старіння широкосмугового імпульсу Siemens, річна продуктивність компанії досягла пікової продуктивності фотоелектричного модуля потужністю 1,7 МВт та набору сонячної фотокамери 5000.


Виробничий ринок

Надихайте нове бачення

Ви повинні були помітити, що на всіх наших ділянках проекту з'явився нетканий папір, надрукований "Професійна сонячна камера та рішення мануфактури", за якою слідують інженери GateSea Tech по всьому Китаю, навіть на закордонних будівельних майданчиках ...... Після проміжної зупинки на кожному сайті ми залишили прославлену сонячну камеру, а потім готуємось до наступного пункту призначення. Це звичайно так само, як ми, але ви можете відчувати наше просте щастя, постійне прагнення до відповідальності, ви дізнаєтеся про безліч чудових якостей, коли ви більше знаєте про нас, ми завжди на шляху до екологічно чистого світу, і ми щиро вдячний за ваш супутник.


Наш сервіс

Наш відділ науково-дослідної роботи складається з команди фахівців, які мають більше 15-ти річного досвіду у розробці програмного та апаратного забезпечення, відрізняються галузями промисловості, а також забезпечують індивідуальні та OEM-рішення:

· Настройка конфігурації камери

· Спеціальна настройка

· Спеціальні функції

· Налаштування мобільних додатків

Користувацькі та фірмові користувацькі інтерфейси

Підтримка конкретного польового застосування

Дата аналітики та оповіщення функцій

· Обласні постачальники послуг доступ до налаштування

图片7.png
ХТО МИ
Наш відділ досліджень та розвитку складається з команди фахівців, які мають більше 15-річного досвіду розробки програмного та апаратного забезпечення в секторі камер відеоспостереження та прагнуть забезпечити найсучасніші інноваційні продукти та технології за конкурентними цінами.
图片8.png
Сильна технічна команда
Ми надаємо сильну технічну підтримку для замовлених & OEM рішень, спеціально для будівельних, нафтогазових, сільськогосподарських та екологічних проектів моніторингу.
图片9.png

ПАТЕНТОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Прогрес у зниженні енергоспоживання камер та розумній зарядці сонячної батареї. Це зробило сонячну енергію надійною, ефективною та набагато нижчою, ніж поточні системи генерації.
图片10.png
Достатня ціна
Професійні веб-камери Sunwebcam - це наполовину вартість альтернатив. Серйозно, див. Порівняння тут.


ЧОМУ ВИБРАТИ США?

Sunwebcam - це нова порода камер сайтів. Є 3 причини для розгляду Sunwebcam:
· Запатентовані технології - прориви у зниженні енергоспоживання камер та інтелектуального заряджання сонячної батареї. Це зробило сонячну енергію надійною, ефективною та набагато нижчою, ніж поточні системи генерації.

· Сертифікати - Патент IP67 водонепроникної ставки для винаходу (батареї) для дизайну продукту.

· Сильна технічна команда - забезпечує суттєву технічну підтримку для замовлених та OEM рішень, спеціально для будівництва, нафти і газу, сільського господарства, проектів з енергоефективності та екологічного моніторингу.

· Доступна ціна - Професійні веб-камери Sunwebcam - це половина вартості альтернатив. Серйозно, див. Порівняння тут.


В даний час ми шукаємо нових каналів партнерів і вітаємо можливість почути від компаній, які хотіли б продати нашу продукцію на свої канали. Будь-ласка, зв'яжіться з нами, відправивши електронною поштою info@sunwebcam.com або зателефонувавши за номером +86 76087808162, щоб отримати додаткову ціну або технічну інформацію.